Nábytek do dětského a studentského pokoje.

Požadavek dětí na nábytek se postupem času a věku dítěte mění.

Požadavek dětí na nábytek se postupem času a věku dítěte mění. Není podstatné zde zdůrazňovat jak by měl přesně vypadat pokoj pro tříletého chlapce a jak pro dvanáctiletou slečnu, co je však podstatné je dbát na bezpečnost a předvídat riziko možného úrazu a nezapomenout na specifickou koncepci dětského nábytku.

Dětský pokoj by měl především splňovat nároky na volný prostor. Nábytek v dětském pokoji je zcela odlišný od běžného nábytku, důraz se klade na uložení spousty hraček, více barevné provedení nábytku rozjasní místnost v niž si děti spokojeně hrají.

Studentský pokoj se od dětského pokoje liší většími nároky na pracovní stůl odkládací plochy a potřebou vlastního stylu. Tam kde hračky ustupují před zálibami studenta, je zapotřebí více prostoru na psaní, učení, knížky a záliby.

Na co si dávat pozor u dětského nábytku!

Nábytek v dětském pokoji by neměl být prosklený, madla na otevírání skříněk a zásuvek by měla být zapuštěná nebo hodně oblá a málo vystouplá v žádném případě nedoporučujeme vystouplá kovová madla. Nastavitelné nástěnné police a fochy ve skříních je vhodné aretovat proti vysunutí.

 

Kontakty

Interiéry Nosek
prům. areál Vazačka
Vrchbělá 1522
294 21 Bělá pod Bezdězem – Vazačka

 

Josef Nosek - jednatel
Tel.: 777 883 426
Email: j.nosek@interierynosek.cz

 

Email: info@interierynosek.cz
Web: www.interierynosek.cz

Facebook

^