Představení spotřebičů Siemens

Interiéry Nosek Bělá pod Bezdězem

Představení značky
Domácí spotřebiče Siemens reprezentují spojení nejvyspělejších technologií, nadčasového designu a lidského důvtipu. Osvědčená německá kvalita a pokročilé funkce vám umožní překonat každé očekávání. Mimořádně flexibilní a inteligentní spotřebiče Siemens se snadno ovládají a dokážou předvídat vaše potřeby. Seznamte se s budoucností.

Kuchyňské spotřebiče Siemens

Získali jsme exkluzivitu na spotřebiče Siemens (Studio Line) a stali se regionálními prodejci této značky.

 • Chlazení
  Chytré nápady a inovativní technologie v trendy designu - chladničky a mrazničky Siemens jsou nejlepším způsobem flexibilního a řádného uchovávání potravin. Od nejmenších vestavných chladniček až po impozantní side-by-side modely - všechny vám poskytnou čerstvost a pohodlí. 
 • Mytí nádobí 
  Myčky Siemens nabízejí víc než jen čisté nádobí - inovativní nápady a spoustu praktických funkcí pro maximální flexibilitu a pohodlí. To vše v moderním designu. 
 • Odsavače
  Pokud jde o design, Siemens spoléhá na sofistikovaný vzhled s nadčasovými čistými liniemi a kvalitními materiály, jako jsou hliník, nerez a sklo. Tyto kombinace dělají design odsavačů Siemens atraktivní. Díky mnoha chytrým funkcím a vysokému výkonu vám pomůžou odstranit nepříjemné kuchyňské pachy. 
 • Trouby
  Vestavné trouby Siemens jsou univerzální a díky modernímu designu působivě stylové. Můžete je umístit nezávisle na varné desce, například do výklenku pod pracovní plochou a nebo do vysoké kuchyňské skříňky. Vyberte si z široké nabídky přesně tu vaši a objevte nové možnosti vaření.
 • Varné desky 
  Posuňte vaši kuchyň na novou úroveň. Varné desky Siemens se díky nejmodernějším technologiím a funkcím přesně přizpůsobí vašim potřebám. S deskami o rozměrech 60 cm - 90 cm, můžete připravovat svá oblíbená jídla rychle a jednoduše. 

Katalogy ke stažení

NOVINKA - Chladnička s vinotékou KF96RSBEA
Úchvatný design a špičkové technologie, které nabízejí více než jen dokonalé uchování nápojů i potravin a dlouhotrvající čerstvost. Siemens představuje mimořádně prostornou třídveřovou kombinovanou chladničku s mrazničkou a dvěma zásuvkami na nápoje, respektive integrovanou vinotékou. Mraznička nabízí také výrobník ledu, který se hodí nejen v létě a při velkých oslavách.

Seznamte se s nejstylovější chladničkou Siemens
Prostorný interiér se flexibilně přizpůsobí jakýmkoli potřebám a splňuje vysoké standardy, pokud jde o pohodlí i design. Zvenku na první pohled zaujme osvětlená zásuvka na nápoje elegantně zakomponovaná mezi chladicí a mrazicí část chladničky. Vypadá fantasticky a vždy budete připraveni na přípitek.
Mírně vychlazené červené, studené bílé, svěží bublinky nebo oblíbené pivní speciály: integrovaná zásuvka má vlastní nastavení a nápoje lze vychladit na pět různých teplot, aby byly vždy dokonale uložené a připravené k servírování. Elegantní dubové poličky pojmou až 17 lahví na dvou úrovních a integrované osvětlení zaručuje perfektní prezentaci. Chladnička je vybavená senzorem, který zapne jemné osvětlení nápojů a ovládacího panelu, jakmile se někdo ke spotřebiči přiblíží...........
 

Chladnička s vinotékou KF96RSBEA

Ukázky spotřebičů Siemens

Interiéry Nosek

prům. areál Vazačka
Vrchbělá 1522
294 21 Bělá pod Bezdězem – Vazačka

Kontakty:

Telefon: +420 777 883 426
Email: info@interierynosek.cz

Adresa a kontakty

Interiéry Nosek
prům. areál Vazačka
Vrchbělá 1522
294 21 Bělá pod Bezdězem

Email: info@interierynosek.cz

Parkoviště: Ano – zdarma
GPS: Loc: 50°30’55.957″N, 14°46’28.73″E

Josef Nosek - jednatel
Tel.: +420 777 883 426
Email: j.nosek@interierynosek.cz

Blanka Nosková – jednatel - účetnictví
Tel.: +420 777 883 423
Email: b.noskova@interierynosek.cz

Kontakty výroba

Tomáš Staněk - vedoucí výroby
Tel.: +420 774 883 425
Email: t.stanek@interierynosek.cz

Petr Žahourek - grafické návrhy
Tel.: +420 775 969 015
Email: p.zahourek@interierynosek.cz

Josef Nosek ml. - grafické návrhy
Tel.: +420 774 883 423
Email: j.nosekml@interierynosek.cz

Odkazy

Web